تور گرجستان نوروز 1402


تور گرجستان با پرواز آتا ، زاگرس ، ایران ایر ، قشم ایر و جورجیا قابل ارائه می باشد . شما میتوانید بدون ویزا به تفلیس و باتومی سفر کنید . رزرو هتل های 3 ( سه ) ستاره ، 4 ( چهار ) ستاره و 5 ( پنج )ستاره توسط بهترین کارگزار گرجستان ( تفلیس و باتومی ) با بهترین خدمات امکانپذیر است و شما می توانید تور گرجستان را با بهترین و کمترین قیمت تهیه و استفاده نمائید . فاصله بین فرودگاه امام خمینی ( ره ) و فرودگاه بین المللی شهر تفلیس ( TBS ) یک ساعت و پنجاه دقیقه می باشد . بلیط های ارزانقیمت در مسیر گرجستان را از ما بخواهید . این شرکت با داشتن بهترین کارگزار در تفلیس و باتومی ( گرجستان ) به عنوان مجری مستقیم تور گرجستان شناخته شده است . جهت اطلاع از بهترین قیمتها نوروز 1402 با ما در تماس باشید .


گرجستان کشوری درمنطقه قفقازِاوراسیامی باشدکه این کشوردر مرز آسیای غربی و اروپای شرقی واقع شده است .

از سمت غرب بادریای سیاه، ازسمت شمال باروسیه،از سمت جنوب باترکیه وارمنستان و از سمت جنوب شرقی با آذربایجان هم مرز بوده است .

پایتخت و بزرگترین شهر این کشور آسیایی اروپایی تفلیس منحصر به فرد و زیباست ،همچنین کشور گرجستان با مساحتی بالغ بر 69 هزار 700 کیلومتریک کشور با جمهوری متمرکزنیمه ریاستی است که توجه داشته باشید که حکومت آن از طریق دمکراسی نیابتی انتخاب می گردد .

اینکه کشور گرجستان به 9 منطقه ، یک شهر و دو جمهوری خودمختار تقسیم بندی شده است واین به نوبه خود به 67 ناحیه و 12 شهرستان خودگردان طبقه بندی میگردد .

کشورگرجستان دارای ۴٬۶۶۱٬۴۰۱ جمعیت می باشد.

ازاین تعداد (۴۸٪) مردان و (۵۲٪) را زنان تشکیل داده اند و جالب است بدانید که نرخ رشد جمعیت در گرجستان از سال ۱۹۷۵ تا ۲۰۰۵ میلادی ، ۰٫۳- درصد بوده و براساس آمار نسبت زاد و ولد ۸ در ۱۰۰۰ و نسبت مرگ و میر ۱۰ در ۱۰۰۰ اعلام شده است .


خدمات ما در سفر به گرجستان :

بلیط هواپیما در مسیر تفلیس و بلعکس

ارائه خدمات تک در تفلیس و باتومی

رزرو هتل در گرجستان ( تفلیس و باتومی ) با نرخ عالی

تور ترکیبی تفلیس باتومی گرجستان


نوروز 1402 ( عید ) با امیرساعی پرواز