امیرساعی پروازامیرساعی پرواز
فراموشی رمز عبور ؟

مجری مستقیم تور مالدیو

تور مالدیو نوروز 1402


تور مالدیو با پرواز قطری و امارات و عمان ایر قابل ارائه می باشد .

مالدیو کشوری کوچک در جنوب شرق آسیا است که در اقیانوس هند واقع شده است . مالدیو با مساحت حدود 298 کیلومتر مربع کوچکترین کشور آسیا می باشد . ماله پایتخت آن و پرجمعیت ترین شهر این کشور می باشد .

این کشور پائین ترین ارتفاع نسبت به سطح آبهای آزاد را دارد .

ماهیگیری بزرگرین فعالیت مردمان مالدیو است و یه دنبال آن صنعت گردشگری با سرعت در حال رشد می باشد . پیشینیان این کشور هیچگونه آثار باستانی از خود به جای نگذاشته اند و همچنین دین آنها نیاز به ساخت معابد و … نداشته است .

شما میتوانید بدون ویزا به مالدیو ( ماله ) سفر کنید .

رزرو هتل های 3 ( سه ) ستاره ، 4 ( چهار ) ستاره و 5 ( پنج ) ستاره توسط بهترین کارگزار مالدیو ( شهر ماله ) با بهترین خدمات امکانپذیر است و شما می توانید تور مالدیو را با بهترین و کمترین قیمت تهیه و استفاده نمائید .

فاصله بین فرودگاه امام خمینی ( ره ) و فرودگاه بین المللی شهر ماله ( MLE ) با پرواز قطری 08:50 و با پرواز امارات 07:50 می باشد . بلیط های ارزانقیمت در مسیر مالدیو را از ما بخواهید . این شرکت با داشتن بهترین کارگزار در ماله ( مالدیو ) به عنوان مجری مستقیم تور مالدیو شناخته شده است . جهت اطلاع از بهترین قیمتها با ما در تماس باشید . هتل های مالدیو جزء هتل های لاکچری محسوب می شوند . هزینه تاکسی ( ایر تاکسی ) و یا قایق های تند رو در مالدیو زیاد می باشد و یکی از دلایل قیمت بالای تور مالدیو همین هزینه های جانبی می باشد .

خدمات ما در سفر به مالدیو :

بلیط هواپیما در مسیر ماله و بلعکس

ارائه خدمات تک در مالدیو

ترانسفر با قایق های تند رو و ایر تاکسی

رزرو هتل در مالدیو ( ماله ) با نرخ عالی


تور مالدیو نوروز 1402 ( عید ) با امیرساعی پرواز

درباره نویسنده

52 پست ها

شاید دوست داشته باشید